Witamy ! Na  FidaMT2

Forum prywatnego serwera FidaMT2


#1 2012-08-21 17:32:18

WujekSamoZ1o

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-21
Posty: 6
Punktów :   

Podanie o GameMastera by WujekSamoZ1o

1. Jak masz na imie ?/b] Nazywam się Dawid
[b]2. Ile masz lat ? (14+)/b]  Przeżyłem 15 wiosen.
[b]3. Czym sie zajmujesz?
Moim głównym zainteresowaniem jest sport, a konkretnie piłka nożna.
4. Grasz na PLU ? (jak tak jaki lvl ) Grałem na Polskim Metinie, na serwerze Twierdza, osiągnąłem tam 87lv Ninją daggerem, po czym sprzedałem na allegro.
5 .Masz doswiadczenie o komendach GM ?: Oczywiście, nie raz byłem GM - wszystko opiszę niżej.
6. Masz gg? (jak tak to podaj): Tak, mam - 4539139
7. Jak długo już grasz w Metin2?: No będzie tak, około 3 lat.
8. Masz Mikrofon ? Oraz TS?: Mam to i to, jednakże mikrofon szwankuje, ale myślę, że na rozmowę jeszcze jest dobry.


-----------------------------------------------------------

Tutaj dam kopie, dawnego podania na inny serwer, tutaj także się zda:

Kilka słów na wstęp:

Na początku mojego podania chciałbym się przedstawić - mam na imię Dawid i przeżyłem 15 wiosen. Pochodzę z Lubina. Na co dzień doskonalę się w dziedzinie Piłki Nożnej, oraz rozwijam swoje doświadczenie i wiedzę o grze Metin2. Na grę poświęcam około 4-6 godzin, zależnie czy w ten dzień mam treningi, czy też nie - Moje przesiadywanie na serwerze także zależy od internetu.

Doświadczenie z Metin2:

Moim najwyższym osiągnieciem w Metin2 PL, był Ninja Dagger 87 lv na serwerze Twierdza. Konto było rozwinięte perfekcyjnie, staty postaci rozłożone bulidami, 3 skille na P ! Z zasadzki moja postać zabierała około 32k z krytem, więc jest to bardzo dużo..

Największym osiągnieciem na prywatnym serwerze była topka na serwerze ocenionym jako Hard, jak każdy jednak wydałem parę groszy na Is, jednak według mnie było to bardzo mało w przeciwieństwie do moich rówieśników.. Oczywiście posiadałem także max lvle na innych serwerach, takie jak xenoxmt2, elitemt2, jednakże zostały one ocenione jako Easy, więc nie mam czym się tu chwalić...

GM'a posiadałem na serwerze dedykowanym, który już niestety nie istnieję 'EbrysiaMT2', z zabowiązań GameMastea wywiązywałem się tam przez około 2 miesiące i nie chwaląc się, byłem cenionym pomocnikiem.. To niestety jest jedyny Dedyk, ponieważ wiesz jak trudno dostać tą posadę na serwerach dedykowanych.. Miałem swoje 2 serwery hamachi, które były działające może przez miesiąć .. Oprócz tego posiadałem Gm'a na serwerach kolegów (hamachi), oraz na innych osób.. Podsumowując razem z tą posadą związałem sie około 7 razy i ani razu nikt się na mnie nie zawiódł.

O sobie:

Jestem osoba sprawiedliwą ,która każdego traktuje równo ,bez względnie na sytuacje ,miejsce i czas.Mam poczucie humoru ,lubię sobie pożartować i pośmiać.Potrafię każdego zrozumieć ,każdy błąd i okoliczności.Zawsze służę pomocą w trudnej sytuacji i miejscu.Nie obrażam innych ,nikogo nie faworyzuję tzn. Jestem dla każdego taki sam i nic więcej.Ciesze się życiem i to co w nim mam ,nie kłamie.Umiem się zachować w odpowiednim miejscu i wspierać w trudnych chwilach.Jestem osobą pracowitą ,dążącą do celu bezwzględnie.Z radością wykorzystuje swój czas. Umiem się poświęcić dla innych. Wiem też co znaczy zaczynać wszystko od ZERA! Podanie piszę po to, aby pomóc w rozwinięciu tego serwera, jako jestem osobą doświadczoną na tym stanowisku, oczekuję pozytywnego rozpatrzenia podania.

Pozdrawiam, WujekSamoZ1o.

Podanie pisane, samodzielnie.

Ostatnio edytowany przez WujekSamoZ1o (2012-08-21 17:34:46)

Offline

 

#2 2012-08-21 17:32:52

 MrKrytyk

Użytkownik

21232410
Skąd: NoName
Zarejestrowany: 2012-08-21
Posty: 20
Punktów :   

Re: Podanie o GameMastera by WujekSamoZ1o

Ej coś pomyliłeś w BBcode:

Doświadczenie z Metin2:

Moim najwyższym osiągnieciem w Metin2 PL, był Ninja Dagger 87 lv na serwerze Twierdza. Konto było rozwinięte perfekcyjnie, staty postaci rozłożone bulidami, 3 skille na P ! Z zasadzki moja postać zabierała około 32k z krytem, więc jest to bardzo dużo..

Największym osiągnieciem na prywatnym serwerze była topka na serwerze ocenionym jako Hard, jak każdy jednak wydałem parę groszy na Is, jednak według mnie było to bardzo mało w przeciwieństwie do moich rówieśników.. Oczywiście posiadałem także max lvle na innych serwerach, takie jak xenoxmt2, elitemt2, jednakże zostały one ocenione jako Easy, więc nie mam czym się tu chwalić...

GM'a posiadałem na serwerze dedykowanym, który już niestety nie istnieję 'EbrysiaMT2', z zabowiązań GameMastea wywiązywałem się tam przez około 2 miesiące i nie chwaląc się, byłem cenionym pomocnikiem.. To niestety jest jedyny Dedyk, ponieważ wiesz jak trudno dostać tą posadę na serwerach dedykowanych.. Miałem swoje 2 serwery hamachi, które były działające może przez miesiąć .. Oprócz tego posiadałem Gm'a na serwerach kolegów (hamachi), oraz na innych osób.. Podsumowując razem z tą posadą związałem sie około 7 razy i ani razu nikt się na mnie nie zawiódł.


mam zastrzeżenia do tego bo nas to nie obchodzi ile brałeś ze skili i jakie skille miałeś sorrka ale ja  tak się chwaliłem jak miałem 12 lat  więc wiesz

To nie jest ocena !!

Ostatnio edytowany przez MrKrytyk (2012-08-21 17:34:39)


http://i48.tinypic.com/14m99xe.jpg

Mpcforum : kaspian234
Gra:MrKrytyk

Offline

 

#3 2012-08-21 17:37:37

WujekSamoZ1o

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-21
Posty: 6
Punktów :   

Re: Podanie o GameMastera by WujekSamoZ1o

MrKrytyk napisał:

Ej coś pomyliłeś w BBcode:

Doświadczenie z Metin2:

Moim najwyższym osiągnieciem w Metin2 PL, był Ninja Dagger 87 lv na serwerze Twierdza. Konto było rozwinięte perfekcyjnie, staty postaci rozłożone bulidami, 3 skille na P ! Z zasadzki moja postać zabierała około 32k z krytem, więc jest to bardzo dużo..

Największym osiągnieciem na prywatnym serwerze była topka na serwerze ocenionym jako Hard, jak każdy jednak wydałem parę groszy na Is, jednak według mnie było to bardzo mało w przeciwieństwie do moich rówieśników.. Oczywiście posiadałem także max lvle na innych serwerach, takie jak xenoxmt2, elitemt2, jednakże zostały one ocenione jako Easy, więc nie mam czym się tu chwalić...

GM'a posiadałem na serwerze dedykowanym, który już niestety nie istnieję 'EbrysiaMT2', z zabowiązań GameMastea wywiązywałem się tam przez około 2 miesiące i nie chwaląc się, byłem cenionym pomocnikiem.. To niestety jest jedyny Dedyk, ponieważ wiesz jak trudno dostać tą posadę na serwerach dedykowanych.. Miałem swoje 2 serwery hamachi, które były działające może przez miesiąć .. Oprócz tego posiadałem Gm'a na serwerach kolegów (hamachi), oraz na innych osób.. Podsumowując razem z tą posadą związałem sie około 7 razy i ani razu nikt się na mnie nie zawiódł.


mam zastrzeżenia do tego bo nas to nie obchodzi ile brałeś ze skili i jakie skille miałeś sorrka ale ja  tak się chwaliłem jak miałem 12 lat  więc wiesz

To nie jest ocena !!

Chciałem uświadomić GA, że potrafię prowadzić postać i jestem doświadczonym graczem w metin2, nie jest to żadne przechwalanie.
Nic nie pomyliłem w bb-code, coś po prostu zbugowało, jest dobrze rozłożone:

Kod:

[b]1. Jak masz na imie ?:[/b] 
[b]2. Ile masz lat ? (14+):[/b]  
[b]3. Czym sie zajmujesz?[/b]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.talisman.pun.pl www.ak44.pun.pl www.topmuza.pun.pl www.dojebane.pun.pl www.le-parkour.pun.pl